Ezt a hirdetést archiválták.

Karbantartó álláslehetőség

Gyál Budapest Üllő Vecsés Dunaharaszti Gyömrő Maglód Karbantartó álláslehetőség
6 éve, 7 hónapja

  • Régen frissült
    Operátor pozíció Gyálon
    Gyál
    Jó műszaki érzékkel rendelkezel és szeretsz elektronikai eszközöket bütykölni? Akkor ne is menj tovább! Elérhető fizetés: n. 220-235 e Ft. Amiben számítunk rád: - elektronikai eszközök szétszerelése, összeszerelése - hibaanalízisek futtatása - javítá...
    • Gyártás, Üzemeltetés - Gyál
    1 éve, 11 hónapja
  • Régen frissült
    Targoncakezelői álláslehetőség Budapest 18.kerületében!
    Gyál
    Targoncás állást keresel? Van targoncás jogosítványod és tapasztalatod is van benne? Akkor ez a lehetőség neked szól! Jelentkezz hozzánk Targoncakezelőnek! Néhány indok, hogy miért legyél Targoncakezelő nálunk: •1 héten belül munkába is állhatsz •Ala...
    2 éve, 4 hónapja
  • Régen frissült
    Szerviz technikus
    Gyál
    Feladatok Tesztek futtatása a meghibásodott eszközökön Hibaüzenetek fordítása Hibás elektronikai eszközök(laptopok, tablettek) hibaanalízise, meghatározása mérési módszerekkel és javítása Elvárások Középfokú műszaki vagy számítástechnikai szakirányú ...
    6 éve, 5 hónapja
  • Hirdetés ID: MAXAPRÓ-3749129
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Gyártás, Üzemeltetés
  • Pozíció típusa: Főállás
Piacvezető konyhakész salátákat előállító élelmiszeripari partnerünkhöz keresünk Karbantartó munkatársat.
Dinamikusan fejlődő, bővül csapat keresi az új tagját! Lehet Te vagy az?

Feladatok:
- élelmiszeripari gyártóüzem karbantartási feladatainak ellátása
- gyártó berendezések elektromos és mechanikus hibakeresése és hibák gyors elhárítása
- meghibásodások okainak feltárása
- épületkarbantartási feladatok
- megelőző karbantartási feladatok szakszerű ellátása
- dokumentáció
- fejlesztések aktív támogatása

Elvárások:
- min. középfokú műszaki végzettség ( ideálisan elektrotechnikai vonalon)
- élelmiszeripari termelő berendezések, csomagológépek javításában szerzett tapasztalat
- több műszakos munkarend és ügyeleti időszak vállalása
- saját gépjármű rendelkezésre állása ügyeleti időszakban
- irodai programok felhasználói szintű ismerete
- alapszintű angol vagy német nyelvtudás
- Lean és Kaizen ismeretek előnyt jelentenek

A szakmai ismereteken túl jó kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkező, ambíciózus, megbízható, munkájára igényes, precíz munkavállalók jelentkezését várjuk, akik képesek csapatban dolgozni.

Amit kínálunk:
- Nemzetközi hátterű, modern gyártástechnológiát biztosító munkahely
- Hosszú távú, stabli munkalehetőség
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Korrekt bérezés

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk: [------]
Érdeklődni a [------] telefonszámon lehet Kissné Szilágyi Katalin munkaügyi tanácsadónál

Elhelyezkedés
Gyál

Budapest Üllő Vecsés Dunaharaszti Gyömrő Maglód

Elhelyezkedés
Gyál